Для ЗМІ

VІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука
ПРЕС-РЕЛІЗ

«Пісенний Спас» повертається в літній театр!
Саме тут 22 серпня відбудуться масштабні заходи присвячені 30-літтю Незалежності України. З 14:00 до 18:00 триватиме культурно-мистецька акція «Житомирщина – спадковість поколінь!», а о 19:00 годині розпочнеться відкриття Міжнародного фестивалю «Пісенний Спас» та святковий концерт «30 НАШИХ!» у концерті візьмуть участь 30 українських зіркових виконавців! У парковій зоні розташуються яскраві фотозони, також тут у затінку можна буде відпочити на м’яких пуфах, а охочі зможуть прочитати на публіку твори українських письменників та поділитися власною творчістю.

Збереглися й інші традиції фестивалю. Зокрема, продовжиться вишивання відомого Спасівського рушника із автографами учасників фестивалю, який став своєрідним оберегом «Пісенного Спасу». Вишивати рушник майстриня Інна Завальнюк почала чотири роки тому, і наразі він має довжину 14 метрів і більше 80 автографів.
Шість років фестиваль окрім мистецької має конкурсну програму, яка передбачає змагання молодих артистів у трьох номінаціях: виконавець естрадної пісні, виконавець авторської пісні та конферансьє. Цього року Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука проходитиме в кілька етапів. До 19 серпня триватиме прийом заявок на Конкурс молодих виконавців імені Володимира Шинкарука, і 22 серпня в літньому театрі «Ракушка» на відкритті фестивалю будуть названі імена тих, хто пройшов попередній відбір та продовжить змагання у другому турі конкурсу, який відбудеться 17-18-19 вересня.

Концерт фестивалю транслюватиметься у прямому ефірі в мережі інтернет і на Всеукраїнських та місцевих телеканалах.

Фестиваль був заснований у 2015 році в пам’ять про відомого педагога, поета, перекладача, барда і конферансьє Володимира Шинкарука. За роки існування фестиваль став справжньою масштабною культурною подією не лише в Україні, а і за її межами, з року в рік розширюючи свої обрії. Минулого року, незважаючи на труднощі, що постали перед організаторами у зв’язку зі світовою пандемією, фестиваль пройшов на найвищому рівні та був визнаний кращою подією року в Житомирі.