Пісенний Спас 2020 — ПІДСУМКИ

На участь у конкурсі молодих виконавців у 2020 році надійшло майже 100 заявок. Молодь віком від 14 до 35 років надсилали свої відео та аудіозаписи у номінаціях «Виконавець естрадної пісні», «Виконавець авторської пісні» та «Конферансьє».

З них було відібрано 35 найкращих, які і мали стати учасниками ІІ туру конкурсу. Щоправда, через складнощі, викликані карантинними обмеженнями, приїхати до Житомира змогли не всі. Так сталося з учасниками з Білорусі та кількох областей, що на той час перебували в червоній зоні.

Однак, на сцені Пісенного Спасу в рамках ІІ туру все ж зустрілися 23 виконавських одиниці, а це 33 творчі, молоді особистості з Алмати, Києва, Київської обл., Житомирської обл., Чернігівської обл., Хмельницької обл., Полтавської обл., Львівської обл., Івано-Франківської обл., Одеської обл., Луганської області. Їх виступи оцінювали члени журі з 4 країн та 3-ьох континентів, а саме: Україна, Італія, Казахстан і Сполучені Штати Америки. Европа, Азія та Північна Америка була на постійному зв’язку з Пісенним Спасом!!! Це стало для організаторів непересічною подією та справжнім випробуванням, адже частина журі була присутня в залі, а частина журі дивилася пряму трансляцію конкурсу на YOU TUBE  Пісенного Спасу, та оцінювала його он-лайн. І ми впоралися з цим завданням, і пишаємося тим, що про нас знають і нас підтримують далеко за межами країни!

Володаркою Гран-прі цьогорічного конкурсу стала Катерина Стешенко, учасниця з смт Білокуракине Луганської області. 15 лауреатів минулих років, починаючи з 2016, взяли участь у Гала-концерті. Це свідчить про те, що ми продовжуємо підтримувати зв’язок з ними навіть по закінченню конкурсу, а вони радо повертаються на сцену Пісенного Спасу! Більшість з них, виконували власні твори!

Цікаво, що конурсант 2016 року Симор Гласенко у 2020 гідно посів місце серед членів журі, бо за ці роки зробив вагомий прорив у власній творчості, ставши автором трьох романів, відомим сценаристом та лідером проекту «ҐРЕN».